Przedszkole Miejskie Nr 1 im. Krasnala Hałabały
Strona głowna  /  Aktualności  /  Kiermasz Świąteczny
Kiermasz Świąteczny
data dodania: 2017-12-13 21:54:44

Nawiązując do tradycji samodzielnego wykonywania ozdób świątecznych, rokrocznie w naszym przedszkolu organizowany jest Kiermasz Bożonarodzeniowy – tegoroczny odbył się 12 grudnia.

Na specjalnie przygotowanych przez Radę Rodziców stoiskach, swoje miejsce znalazły niepowtarzalne, własnoręcznie wykonane przez dzieci i rodziców bożonarodzeniowe dekoracje: choinki, stroiki, aniołki, bombki, itp. Wszyscy odwiedzający tego dnia „Hałabałkowe” przedszkole na pewno wybrali tu coś dla siebie lub dla swoich bliskich. Nasi goście mogli też kupić pyszne ciasta, upieczone specjalnie na kiermasz przez rodziców, babcie i ciocie.

 

 

 

 

Obok stoisk przygotowanych przez Radę Rodziców, swoje miejsce znalazły też przepiękne kartki świąteczne, będące dziełem rąk dzieci, chętnych rodziców i nauczycieli ze wszystkich grup wiekowych.

 

 

 

Sprzedaż kartek, to od wielu lat obowiązkowy punkt przedświątecznych kiermaszy, a od dwóch lat, dzięki realizacji projektów UNICEF, nasze zbiórki  uzyskały miano działalności charytatywnej. Całkowity dochód z tegorocznego kiermaszu przeznaczony jest na „Pomoc dzieciom w Syrii”. /więcej informacji w zakładce Klub Szkół UNICEF: http://www.krasnal.lobez.blizej.info/?m=strona&id=62/

 

 

 

 

 

Jak co roku, świąteczny kiermasz u "Hałabały", cieszył się ogromnym powodzeniem i był pięknym wstępem do zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia.

 

 

 

 

W imieniu Rady Rodziców oraz małych i dużych „Hałabałków”, serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie wsparli tegoroczny kiermasz. Dziękujemy za wielką życzliwość i hojność oraz za to, że po raz kolejny mogliśmy liczyć na Państwa otwarte i wrażliwe serca.

 

Iwona K.Komentarze
Dodaj komentarz
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Komentarz
Wpisz słowo komputer